O nas

Kim jesteśmy?

EMERMED to profesjonalna firma szkoleniowo-transportowa, z którą współpracuje zespół młodych i energicznych specjalistów.

Co robimy?

Firma EMERMED organizuje szkolenia pierwszej pomocy i zajmuje się zabezpieczaniem medycznym różnego rodzaju imprez oraz transportem sanitarno-medycznym. Kurs pierwszej pomocy możemy przeprowadzić zarówno jako podwykonawcy dla działu HR lub BHP oraz jako samodzielna jednostka szkoleniowa.

Jaki jest nasz cel?

Pragniemy, aby każdy przeprowadzany przez nas kurs pierwszej pomocy kreował nową, wysoką jakość w szkoleniach. Uczymy ludzi ratowania życia, mając świadomość, że być może kiedyś to my będziemy potrzebowali pomocy.

Czy warto udzielać pierwszej pomocy?!

OCZYWIŚCIE, ponieważ chcąc chronić naszych bliskich i zapewnić im bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Żeby nie ponosić konsekwencji prawnych nie udzielenia pomocy (art. 162 Kodeksu Karnego § 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.) Dajemy przez to szanse osobie poszkodowanej na powrót do sprawności i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Ponieważ pomoc przedmedyczna to pierwsze ogniwo łańcucha przeżycia, bez którego nie można mówić o pełnym sukcesie. Pogotowie ratunkowe, które mimo tego, że dotrze szybko na miejsce wezwania, często nie jest już w stanie zatrzymać i cofnąć zmian niedokrwiennych zachodzących w mózgu.

Informacje

  • Nowa strona!

    Witaj na nowej stronie firmy Emermed. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do ...

Partnerzy